Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna 31HK9MB00W0 REV:D3F SONY VAIO SVF152

Płyta główna 31HK9MB00W0 REV:D3F SONY VAIO SVF152

Całkowicie sprawna płyta główna, w pełni gotowa to montażu w laptopie Sony. Gwarantujemy pełną kompatybilność podzespołu z tym modelem komputera. Wyposażona we wszystkie niezbędne gniazda, oferuje szerokie możliwości jej wykorzystania.

Szukasz całkowicie sprawnej płyty głównej z gwarancją najwyższej jakości? U nas kupisz ją za jedyne 243,09 zł. Po jej zamontowaniu możesz mieć absolutną pewność, że Twój komputer odzyska swoją pełną sprawność.

Sprzedajemy nowoczesne płyty głównej dedykowane pod konkretny model notebooka 31HK9MB00W0 REV:D3F SONY VAIO SVF152. Część posiada wszystkie niezbędne porty rozszerzeń i spełnia parametry techniczne producenta komputera. Tylko u nas skorzystasz dodatkowo z tak niskich cen i ekspresowej dostawy.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepsze płyty główne do komputerów przenośnych Sony. To podzespoły markowe, które sprzedajemy w konkurencyjnych cenach i ekspresowo wysyłamy. Dzięki nam na pewno szybko dobierzesz część do swojego komputera.

 
P/N: 31HK9MB00W0
Procesor: INTEL PENTIUM 987
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: SATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: INTEL SLJTNV
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty