Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna A1830929A SONY VAIO VPCCA MBX-241

Płyta główna A1830929A SONY VAIO VPCCA MBX-241

Całkowicie sprawna płyta główna, w pełni gotowa to montażu w laptopie Sony. Gwarantujemy pełną kompatybilność podzespołu z tym modelem komputera. Wyposażona we wszystkie niezbędne gniazda, oferuje szerokie możliwości jej wykorzystania.

Wymieniasz w swoim laptopie płytę główną i szukasz w pełni kompatybilnego z nim modelu w świetnej cenie? U nas takie części kosztują jedynie 234,96 zł. To dużo mniej niż u konkurencji! Dodatkowo oferujemy swoje wsparcie techniczne – nie czekaj, skorzystaj z naszej oferty już dziś.

Masz problem z wyborem płyty głównej, która na pewno będzie pasowała do obudowy laptopa A1830929A SONY VAIO VPCCA MBX-241? W takim razie skontaktuj się z nami. Nie tylko sprzedajemy takie części, ale także profesjonalnie pomagamy w ich odpowiednim doborze przed zakupem.

Jeśli potrzebujesz płyty głównej do notebooka Sony to nie czekaj dłużej – już teraz skorzystaj z naszej oferty. Mamy oryginalne części, w pełni kompatybilne z tymi komputerami. Dodatkowo zawsze pomagamy w dopasowaniu tych podzespołów do konkretnych laptopów.

 
P/N: A1830929A
Podstawka procesora: INTEL 988B(Testowano na Intel Pentium B950)
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: mSATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: INTEL SLJ4P
100% sprawna i przetestowana
BRAK RAMKI CHŁODZENIA PROCESORA 
(Przy wymianie należy przełożyĆ ze starej płyty)
  

Gwarancja 30 dni 
Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty