Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna A1747083A SONY VGN-NW MBX-218

Płyta główna A1747083A SONY VGN-NW MBX-218

Najwyższej jakości płyta główna przeznaczona do laptopów Sony gwarantuje pełną kompatybilność z urządzeniem. Oferujemy podzespoły gotowe do montażu, zapewniające bardzo szeroką funkcjonalność.

Wymieniasz w swoim laptopie płytę główną i szukasz w pełni kompatybilnego z nim modelu w świetnej cenie? U nas takie części kosztują jedynie 161,79 zł. To dużo mniej niż u konkurencji! Dodatkowo oferujemy swoje wsparcie techniczne – nie czekaj, skorzystaj z naszej oferty już dziś.

Skorzystaj z naszej oferty i już teraz kup płytę główną pod laptopa A1747083A SONY VGN-NW MBX-218. Tylko u nas otrzymujesz pełną gwarancję i bardzo szybką dostawę. Mamy również wiele takich podzespołów do innych modeli komputerów. Sprawdź nasz asortyment już teraz!

Wymieniasz płytę główną w laptopie Sony i chcesz mieć pewność zakupu podzespołu najwyższej jakości, zgodnego ze standardami technicznymi producenta komputera? W takim razie zamów ją u nas i nie przepłacaj! Dostaniesz gwarancję niezawodności i kompatybilności.

P/N: A1747083A
Podstawka procesora: INTEL 478MN (testowano na INTEL T7100)
RAM: DDR2
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: SATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: INTEL SLB94
Mostek południowy: INTEL SLB8Q
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty