Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna A1747079A SONY VAIO VGN-NW M851 MBX-217

Płyta główna A1747079A SONY VAIO VGN-NW M851 MBX-217

Najwyższej jakości płyta główna przeznaczona do laptopów Sony gwarantuje pełną kompatybilność z urządzeniem. Oferujemy podzespoły gotowe do montażu, zapewniające bardzo szeroką funkcjonalność.

Po co masz przepłacać za wysokiej jakości płytę główną do laptopa u konkurencji, skoro u nas zamówisz ją za jedyne 161,79 zł? W naszym sklepie dostajesz gwarancję zamawiania produktu w pełni funkcjonalnego i gotowego do montażu w komputerze.

Sprzedajemy nowoczesne płyty głównej dedykowane pod konkretny model notebooka A1747079A SONY VAIO VGN-NW M851 MBX-217. Część posiada wszystkie niezbędne porty rozszerzeń i spełnia parametry techniczne producenta komputera. Tylko u nas skorzystasz dodatkowo z tak niskich cen i ekspresowej dostawy.

Szukasz płyty głównej do laptopa Sony, ale nie znasz się na tym i nie wiesz, co dokładnie wybrać? My pomożemy Ci w prawidłowym jej dopasowaniu, a do tego zaproponujemy atrakcyjną cenę. Zajrzyj już teraz na stronę i skorzystaj z naszej pomocy.

Płyta pasuje do: SONY VAIO VGN-NW
Podstawka procesora: INTEL 478 (testowano na T7100)
RAM: DDR2
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: SATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: NVIDIA N13P-GLP-A1
Mostek południowy: INTEL SLJ8C
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty