Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna A1827699A SONY VAIO VPC-EH DA0HK1MB6E0 MBX-247

Płyta główna A1827699A SONY VAIO VPC-EH DA0HK1MB6E0 MBX-247

Dzięki tym płytom głównym można łatwo i szybko naprawić laptopy Sony. Części spełniają wszystkie standardy technologiczne narzucone przez producenta komputera. Są od razu gotowe do montażu.

Po co przepłacać u konkurencji za płyty główne do komputerów przenośnych? U nas możesz je kupić w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 243,09 zł. Mamy wiele innych rodzajów tych podzespołów bazowych do laptopów. Sprawdź naszą ofertę już dziś.

Sprzedajemy nowoczesne płyty głównej dedykowane pod konkretny model notebooka A1827699A SONY VAIO VPC-EH DA0HK1MB6E0 MBX-247. Część posiada wszystkie niezbędne porty rozszerzeń i spełnia parametry techniczne producenta komputera. Tylko u nas skorzystasz dodatkowo z tak niskich cen i ekspresowej dostawy.

Obawiasz się, że zakup płyty głównej do Twojego laptopa Sony będzie kosztowny? Nic bardziej mylnego – u nas zamówisz w pełni sprawne podzespoły w najlepszej na rynku cenie. Mamy wyłącznie markowe części. Skorzystaj z oferty już teraz.

P/N: A1827699A
Podstawka procesora: INTEL 989 (testowano na INTEL SR04R)
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: mSATA
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: B/D
100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty