Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna FAUXSY3 A3667A TOSHIBA PORTEGE Z30 MDK MB-17 W i7-4510U

Płyta główna FAUXSY3 A3667A TOSHIBA PORTEGE Z30 MDK MB-17 W i7-4510U

Dostępna w naszym sklepie płyta główna do notebooków Toshiba jest w 100-procentach sprawna. Idealnie pasuje do tych modeli komputerów, posiadając wszystkie niezbędne gniazda przyłączeniowe. Część jest przygotowana do montażu.

Jesteś przerażony wysokimi cenami potrzebnej Ci płyty głównej do notebooka u konkurencji? Nie musisz przepłacać – u nas ten model kosztuje jedynie 365,04 zł! Skorzystaj z oferty już dziś. Mamy płyty w pełni funkcjonalne i przygotowane do instalacji w laptopie.

Masz dość szukania płyty głównej dedykowanej do laptopa FAUXSY3 A3667A TOSHIBA PORTEGE Z30 MDK MB-17 W i7-4510U, która nie będzie droga w zakupie? W takim razie zapraszamy do zakupu. Cześć spełnia wszystkie standardy technologiczne producenta i ma odpowiednio dopasowaną budowę. Do tego oferujemy szybką dostawę!

Zamawiając tę płytę główną, możesz mieć absolutną pewność, że będzie ona pasować do notebooka Toshiba. To między innymi odpowiedni rozstaw gniazd przyłączeniowym oraz identyczna specyfikacja techniczna. Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy eksperta.

 
P/N: FAUXSY3 A3667A
Procesor: INTEL i7-4510U 
RAM: DDR3
Złącze HDD: KONEKTOR
Złącze CD/DVD: B/D
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: ZINTEGROWANY
100% sprawna i przetestowana

Gwarancja 30 dni 
Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty