Sklep Plytydolaptopow.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych oraz funkcjonalnych. Szczegółowe informacje umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa zamknij
Płyta główna H000038230 TOSHIBA SATELLITE C870 C870D PLF/PLR/CSF/CSR UMA MB

Płyta główna H000038230 TOSHIBA SATELLITE C870 C870D PLF/PLR/CSF/CSR UMA MB

Zapraszamy do zakupu używanej płyty głównej kompatybilnej z nowoczesnymi laptopami Toshiba. Części dopasowane swoją specyfikacją do wymagań producenta komputerów przenośnych Toshiba.

Obawiasz się, że kupno wydajnej płyty głównej do Twojego notebooka będzie wiązało się z dużym wydatkiem? Zaskoczymy Cię – u nas zapłacisz za nią tylko 202,44 zł. Skorzystaj z naszej propozycji – pomożemy Ci idealnie dopasować części do konkretnego modelu komputera.

Wymieniasz płytę główną w swoim laptopie H000038230 TOSHIBA SATELLITE C870 C870D PLF/PLR/CSF/CSR UMA MB? U nas zamówisz tę część elektroniczną z gwarancją jej kompatybilności z tym komputerem. Oferujemy podzespoły spełniające wszystkie standardy technologiczne, w pełni sprawne i funkcjonalne.

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej ceny na płytę główną dedykowaną do laptopów Toshiba. To część w pełni kompatybilna z tym komputerem, całkowicie sprawna i niezawodna. Przekonaj się, że markowe części elektroniczne nie są kosztowne.

Płyta pasuje do: TOSHIBA SATELLITE C870 C870D
Podstawka procesora: INTEL 988B (testowano na INTEL CELERON B820)
RAM: DDR3
Złącze HDD: SATA
Złącze CD/DVD: KONEKTOR
Slot na kartę graficzną: BRAK
Układ graficzny: ZINTEGROWANY
Mostek południowy: INTEL SLJ8E


100% sprawna i przetestowana

Zakupione płyty montujemy gratis, udzielana jest wtedy GWARANCJA na 12 miesięcy. 
Gwarancja w przypadku sprzedaży samej płyty (bez zamontowania) 30dni !!!

Powiązane Produkty